Produkte > SUMIDA > RCP1317NP-102L
RCP1317NP-102L
RCP1317NP-102L Sumida
RCP1317.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 1000uH 0.82A 15% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 122 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCP1317NP-102L Sumida
Description: FIXED IND 1MH 820MA 1.18 OHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.18Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 900mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 820 mA.
Weitere Produktangebote RCP1317NP-102L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCP1317NP-102L RCP1317NP-102L Hersteller : Sumida America Components Inc. RCP1317.pdf Description: FIXED IND 1MH 820MA 1.18 OHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.18Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 900mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 820 mA