Produkte > SUMIDA > RCR664DNP-330L
RCR664DNP-330L
RCR664DNP-330L Sumida
RCR_664D.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 33uH 0.78A 15% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCR664DNP-330L Sumida
Description: FIXED IND 33UH 780MA 210 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Weitere Produktangebote RCR664DNP-330L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCR664DNP-330L Hersteller : Sumida America Components Inc. RCR-664D.pdf Description: FIXED IND 33UH 780MA 210 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 780 mA