RCR664DNP-471K Sumida America Components Inc.
RCR-664D.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470UH 210MA 2.85OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.85Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 210 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCR664DNP-471K Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470UH 210MA 2.85OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.85Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 210 mA.
Weitere Produktangebote RCR664DNP-471K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCR664DNP-471K RCR664DNP-471K Hersteller : Sumida RCR-664D.pdf Power Inductors - Leaded 470uH 0.21A 10% THRU HOLE INDUCTOR