Produkte > SUMIDA > RCR664DNP-680K
RCR664DNP-680K
RCR664DNP-680K Sumida
RCR-664D-523519.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 68uH 0.55A 10% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCR664DNP-680K Sumida
Description: FIXED IND 68UH 550MA 360 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 550 mA.
Weitere Produktangebote RCR664DNP-680K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCR664DNP-680K Hersteller : Sumida America Components Inc. RCR-664D.pdf Description: FIXED IND 68UH 550MA 360 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 550 mA