RCR875DNP-102K
RCR875DNP-102K Sumida America Components Inc.
RCR-875D.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1MH 230MA 2.72 OHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.72Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 230 mA
auf Bestellung 1920 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCR875DNP-102K Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1MH 230MA 2.72 OHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.72Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Weitere Produktangebote RCR875DNP-102K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCR875DNP-102K RCR875DNP-102K Hersteller : Sumida Corporation rcr-875d.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 1000uH 10% 1KHz 145Q-Factor Ferrite 0.23A 2.72Ohm DCR RDL Box
Produkt ist nicht verfügbar
RCR875DNP-102K RCR875DNP-102K Hersteller : Sumida RCR_875D-465969.pdf Power Inductors - Leaded 1000uH 0.23A 10% THRU HOLE INDUCTOR