Produkte > SUMIDA > RCR875DNP-150L
RCR875DNP-150L
RCR875DNP-150L Sumida
RCR_875D-465969.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 15uH 1.95A 15% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCR875DNP-150L Sumida
Description: FIXED IND 15UH 1.95A 62 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 62mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.95 A.
Weitere Produktangebote RCR875DNP-150L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCR875DNP-150L RCR875DNP-150L Hersteller : Sumida Corporation rcr-875d.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 15uH 15% 2.52MHz 52Q-Factor Ferrite 1.95A 0.062Ohm DCR RDL Box
Produkt ist nicht verfügbar
RCR875DNP-150L Hersteller : Sumida America Components Inc. RCR-875D.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.95A 62 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 62mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A