Produkte > SUMIDA CORPORATION > RCR875DNP-222K
RCR875DNP-222K
RCR875DNP-222K Sumida Corporation
rcr-875d.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 2200uH 10% 1KHz 152Q-Factor Ferrite 0.16A 7.56Ohm DCR RDL Box
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCR875DNP-222K Sumida Corporation
Description: FIXED IND 2.2MH 160MA 7.56OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 7.56Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Weitere Produktangebote RCR875DNP-222K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCR875DNP-222K Hersteller : Sumida America Components Inc. RCR-875D.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 160MA 7.56OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 7.56Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 160 mA
Produkt ist nicht verfügbar
RCR875DNP-222K RCR875DNP-222K Hersteller : Sumida RCR_875D-465969.pdf Power Inductors - Leaded 2200uH 0.16A 10% THRU HOLE INDUCTOR