RCR875DNP-390L Sumida America Components Inc.
RCR-875D.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 1.2A 150 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCR875DNP-390L Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 1.2A 150 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Weitere Produktangebote RCR875DNP-390L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCR875DNP-390L RCR875DNP-390L Hersteller : Sumida RCR_875D-465969.pdf Power Inductors - Leaded 39uH 1.2A 15% THRU HOLE INDUCTOR