RCR875DNP-470L
RCR875DNP-470L Sumida America Components Inc.
RCR-875D.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.1A 170 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
auf Bestellung 6154 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCR875DNP-470L Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.1A 170 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCR875DNP-470L RCR875DNP-470L Hersteller : Sumida RCR_875D-465969.pdf Power Inductors - Leaded 47uH 1.1A 15% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 1455 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RCR875DNP-470L RCR875DNP-470L Hersteller : Sumida Corporation rcr-875d.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 47uH 15% 2.52MHz 74Q-Factor Ferrite 1.1A 0.17Ohm DCR RDL Box
Produkt ist nicht verfügbar