Produkte > VISHAY DALE > RCWL1206R150JMEA
RCWL1206R150JMEA
RCWL1206R150JMEA Vishay Dale
rcwl.pdf
Hersteller: Vishay Dale
Description: RES 0.15 OHM 5% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 150 mOhms
auf Bestellung 2750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 48
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCWL1206R150JMEA Vishay Dale
Description: RES 0.15 OHM 5% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 150 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 19900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
RCWL1206R150JMEA RCWL1206R150JMEA Hersteller : Vishay rcwl.pdf Res Thick Film 1206 0.15 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±300ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
RCWL1206R150JMEA RCWL1206R150JMEA Hersteller : Vishay Dale rcwl.pdf Description: RES 0.15 OHM 5% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 150 mOhms