Produkte > MURATA > RDER73A471K2K1H03B
RDER73A471K2K1H03B
RDER73A471K2K1H03B Murata
rder73a471k2k1h03b.pdf
Hersteller: Murata
Cap Ceramic 470pF 1000V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDER73A471K2K1H03B Murata
Description: CAP CER 470PF 1KV X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.217" L x 0.124" W (5.50mm x 3.15mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 470 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDER73A471K2K1H03B RDER73A471K2K1H03B Hersteller : Murata rder73a471k2k1h03b.pdf Cap Ceramic 470pF 1000V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 492 Stücke:
Mindestbestellmenge: 314
RDER73A471K2K1H03B RDER73A471K2K1H03B Hersteller : Murata Electronics RDE_X7R_250V-1kV_E.pdf Description: CAP CER 470PF 1KV X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.217" L x 0.124" W (5.50mm x 3.15mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 470 pF
auf Bestellung 856 Stücke:
Mindestbestellmenge: 19
RDER73A471K2K1H03B RDER73A471K2K1H03B Hersteller : Murata Electronics RDE_X7R_250V-1kV_E.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
auf Bestellung 2 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar