Produkte > SAME SKY > RDS-16S-1055-SMT-TR
RDS-16S-1055-SMT-TR
RDS-16S-1055-SMT-TR Same Sky
rds-1055-smt.pdf
Hersteller: Same Sky
Coded Rotary Switches Rotary DIP switch, 10 x 10 x 5.5 mm, 16 position, black, SMT, TR
auf Bestellung 6879 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDS-16S-1055-SMT-TR Same Sky
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.025A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.217" (5.50mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions: 16.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDS-16S-1055-SMT-TR RDS-16S-1055-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) rds-1055-smt.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.025A 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.217" (5.50mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions: 16
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
RDS-16S-1055-SMT-TR RDS-16S-1055-SMT-TR Hersteller : SAME SKY rds1055smt.pdf Switch DIP N.O./N.C. SP16T 16 Flush Screwdriver 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
RDS-16S-1055-SMT-TR Hersteller : CUI rds-1055-smt.pdf SMD Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 25mA 24VDC Група товару: Перемикачі та вимикачі Од. вим: шт
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool