Produkte > SAME SKY > RDS-16S-1055-SMT
RDS-16S-1055-SMT
RDS-16S-1055-SMT SAME SKY
rds1055smt.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch DIP N.O./N.C. SP16T 16 Flush Screwdriver 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
auf Bestellung 172 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDS-16S-1055-SMT SAME SKY
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.217" (5.50mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 16.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDS-16S-1055-SMT RDS-16S-1055-SMT Hersteller : Same Sky rds_1055_smt-3510957.pdf Coded Rotary Switches Rotary DIP switch, 10 x 10 x 5.5 mm, 16 position, black, SMT
auf Bestellung 460 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RDS-16S-1055-SMT RDS-16S-1055-SMT Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) rds-1055-smt.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.217" (5.50mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 16
auf Bestellung 326 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
RDS-16S-1055-SMT RDS-16S-1055-SMT Hersteller : SAME SKY rds1055smt.pdf Switch DIP N.O./N.C. SP16T 16 Flush Screwdriver 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
auf Bestellung 172 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
RDS-16S-1055-SMT Hersteller : CUI rds-1055-smt.pdf SMD Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 25mA 24VDC Група товару: Перемикачі та вимикачі Од. вим: шт