Produkte > SAME SKY > RDS3-8S-1012-RA-508-D
RDS3-8S-1012-RA-508-D
RDS3-8S-1012-RA-508-D Same Sky
rds3_1012_ra-3510593.pdf
Hersteller: Same Sky
DIP Switches/SIP Switches 8 Position Through Hole 5.08 mm Pitch Right Angle Flush Cross Actuator
auf Bestellung 400 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDS3-8S-1012-RA-508-D Same Sky
Description: SWITCH ROTARY DIP SPST 0.15A 42V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 42VDC, Current Rating (Amps): 150mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.394" (10.00mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Phosphor Bronze.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDS3-8S-1012-RA-508-D RDS3-8S-1012-RA-508-D Hersteller : CUI Devices rds3-1012-ra.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP SPST 0.15A 42V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 42VDC
Current Rating (Amps): 150mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.394" (10.00mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Phosphor Bronze
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
RDS3-8S-1012-RA-508-D Hersteller : CUI Devices rds3_1012_ra-3223728.pdf DIP Switches/SIP Switches 8 Position Through Hole 5.08 mm Pitch Right Angle Flush Cross Actuator