Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > RDS5-10S-1065-SMT-TR-67
RDS5-10S-1065-SMT-TR-67
RDS5-10S-1065-SMT-TR-67 Same Sky (Formerly CUI Devices)
rds5-1065-smt-67.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 42V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 42VDC
Current Rating (Amps): 150mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.268" (6.80mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Phosphor Bronze
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDS5-10S-1065-SMT-TR-67 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 42V, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 42VDC, Current Rating (Amps): 150mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.268" (6.80mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Phosphor Bronze.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDS5-10S-1065-SMT-TR-67 RDS5-10S-1065-SMT-TR-67 Hersteller : CUI Devices rds5_1065_smt_67-3223568.pdf DIP Switches/SIP Switches 10 Position Surface Mount 2.54 mm Pitch IP67 Flush Flush Arrow Actuator
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RDS5-10S-1065-SMT-TR-67 RDS5-10S-1065-SMT-TR-67 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) rds5-1065-smt-67.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 42V
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 42VDC
Current Rating (Amps): 150mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Washable: No
Mindestbestellmenge: 5
RDS5-10S-1065-SMT-TR-67 RDS5-10S-1065-SMT-TR-67 Hersteller : Same Sky rds5_1065_smt_67-3510594.pdf DIP Switches/SIP Switches 10 Position Surface Mount 2.54 mm Pitch IP67 Flush Flush Arrow Actuator