Produkte > SAME SKY > RDS7-10S-1065-73-D-67
RDS7-10S-1065-73-D-67
RDS7-10S-1065-73-D-67 Same Sky
rds7_1065_d_67.pdf
Hersteller: Same Sky
Coded Rotary Switches 10 Position Through Hole 2.54 mm Pitch IP67 7.3 mm Actuator
auf Bestellung 486 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDS7-10S-1065-73-D-67 Same Sky
DIP Switches/SIP Switches 10 Position Through Hole 2.54 mm Pitch IP67 7.3 mm Actuator.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDS7-10S-1065-73-D-67 RDS7-10S-1065-73-D-67 Hersteller : CUI Devices rds7_1065_d_67-3223641.pdf DIP Switches/SIP Switches 10 Position Through Hole 2.54 mm Pitch IP67 7.3 mm Actuator