Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RDT-4.100-1190-NS1
RDT-4.100-1190-NS1
RDT-4.100-1190-NS1 Raltron Electronics
RDT-4.100-1190-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: BUZZER PIEZO 5V 12X12MM" W SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Size / Dimension: 0.433" L x 0.354" W (11.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.1kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated: 5 V
auf Bestellung 881 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDT-4.100-1190-NS1 Raltron Electronics
Description: BUZZER PIEZO 5V 12X12MM" W SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.433" L x 0.354" W (11.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.1kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 5mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 25V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Voltage - Rated: 5 V.
Weitere Produktangebote RDT-4.100-1190-NS1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDT-4.100-1190-NS1 RDT-4.100-1190-NS1 Hersteller : Raltron Electronics RDT-4.100-1190-NS1.pdf Description: BUZZER PIEZO 5V 12X12MM" W SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.1kHz
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Voltage - Rated: 5 V