Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RDT-4.100-1313-NS1
RDT-4.100-1313-NS1
RDT-4.100-1313-NS1 Raltron Electronics
RDT-4.100-1313-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: 13 x 13 x 2.5mm Piezo Transducer
Packaging: Cut Tape (CT)
Size / Dimension: 0.661" L x 0.512" W (16.80mm x 13.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.1kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Voltage - Rated: 5 V
auf Bestellung 995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDT-4.100-1313-NS1 Raltron Electronics
Description: 13 x 13 x 2.5mm Piezo Transducer, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.661" L x 0.512" W (16.80mm x 13.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.1kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 5mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 1 ~ 25V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Voltage - Rated: 5 V.
Weitere Produktangebote RDT-4.100-1313-NS1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDT-4.100-1313-NS1 RDT-4.100-1313-NS1 Hersteller : Raltron Electronics RDT-4.100-1313-NS1.pdf Description: 13 x 13 x 2.5mm Piezo Transducer
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.1kHz
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Voltage - Rated: 5 V