Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RDTE-2.700-8585-NS3
RDTE-2.700-8585-NS3
RDTE-2.700-8585-NS3 Raltron Electronics
RDTE-2.700-8585-NS3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.7kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 3.6V, 10cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: DC
Voltage Range: 2 ~ 5V
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Voltage - Rated: 3.6 V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDTE-2.700-8585-NS3 Raltron Electronics
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.7kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 3.6V, 10cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: DC, Voltage Range: 2 ~ 5V, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Voltage - Rated: 3.6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDTE-2.700-8585-NS3 RDTE-2.700-8585-NS3 Hersteller : Raltron Electronics RDTE-2.700-8585-NS3.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.7kHz
Current - Supply: 100mA
Input Type: DC
Voltage Range: 2 ~ 5V
Voltage - Rated: 3.6 V