Produkte > RECOM > REDIIN120-24
REDIIN120-24
REDIIN120-24 RECOM
rediin120.pdf
Hersteller: RECOM
DIN Rail Power Supply
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REDIIN120-24 RECOM
Description: 120W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL', Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.60" L x 1.18" W x 4.87" H (116.8mm x 30.0mm x 123.7mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, UKCA, Efficiency: 88.5%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 61010-1; 62368-1, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REDIIN120-24 REDIIN120-24 Hersteller : RECOM Power REDIIN120.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 120W 90-264Vin 24Vout 5A
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
REDIIN120-24 REDIIN120-24 Hersteller : Recom Power REDIIN120.pdf Description: 120W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.60" L x 1.18" W x 4.87" H (116.8mm x 30.0mm x 123.7mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Laboratory
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cULus, cURus, UKCA
Efficiency: 88.5%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 61010-1; 62368-1
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC