Produkte > RECOM POWER > REDIN120-48
REDIN120-48
REDIN120-48 Recom Power
REDIN120.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Packaging: Box
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 4.51" L x 1.30" W x 4.90" H (114.5mm x 33.0mm x 124.4mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 92.5%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REDIN120-48 Recom Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W, Packaging: Box, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 4.51" L x 1.30" W x 4.90" H (114.5mm x 33.0mm x 124.4mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 92.5%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC.
Weitere Produktangebote REDIN120-48
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REDIN120-48 REDIN120-48 Hersteller : RECOM Power REDIN120-1709840.pdf DIN Rail Power Supplies 120W 85-264Vin 48Vout 2.5A