Produkte > RECOM POWER > REDIN480-24
REDIN480-24
REDIN480-24 RECOM Power
REDIN480-1710027.pdf
Hersteller: RECOM Power
DIN Rail Power Supplies 480W 85-264Vin 24Vout 20A DIN
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REDIN480-24 RECOM Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W, Packaging: Box, Power (Watts): 480W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.81" L x 2.80" W x 4.89" H (122.3mm x 71.0mm x 124.2mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 93.8%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC.
Weitere Produktangebote REDIN480-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REDIN480-24 REDIN480-24 Hersteller : Recom Power REDIN480.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Packaging: Box
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.81" L x 2.80" W x 4.89" H (122.3mm x 71.0mm x 124.2mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 93.8%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC