Produkte > RECOM > REDIN60-12
REDIN60-12
REDIN60-12 RECOM
redin60.pdf
Hersteller: RECOM
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 5A 60W 7-Pin Box
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REDIN60-12 RECOM
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W, Packaging: Box, Power (Watts): 60W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.98" L x 1.78" W x 3.62" H (101.2mm x 45.1mm x 92.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC.
Weitere Produktangebote REDIN60-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REDIN60-12 REDIN60-12 Hersteller : Recom Power Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.98" L x 1.78" W x 3.62" H (101.2mm x 45.1mm x 92.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
REDIN60-12 REDIN60-12 Hersteller : RECOM Power REDIN60-1709982.pdf DIN Rail Power Supplies 60W 85-264Vin 12Vout 5A