Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > REF1004C-2.5
REF1004C-2.5
REF1004C-2.5 Texas Instruments
sbvs002.pdf
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Precision 2.5V 20mA 8-Pin SOIC Tube
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 75
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REF1004C-2.5 Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC, Packaging: Tube, Tolerance: ±0.4%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 20 µA, Current - Output: 20 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1327 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
REF1004C2.5
auf Bestellung 34950 Stücke:
REF1004C-2.5 REF1004C-2.5 Hersteller : Texas Instruments sbvs002.pdf V-Ref Precision 2.5V 20mA 8-Pin SOIC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 75 Stücke
Packaging: Tube
Tolerance: ±0.4%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 20 µA
Current - Output: 20 mA