Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > REF1925AIDDCT
REF1925AIDDCT
REF1925AIDDCT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fref1925
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SERIES 0.1% SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.52V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 460µA
Supplier Device Package: SOT-23-THIN
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 12ppmp-p
Part Status: Active
Current - Output: 20 mA
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REF1925AIDDCT Texas Instruments
Description: IC VREF SERIES 0.1% SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.52V ~ 5.5V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 460µA, Supplier Device Package: SOT-23-THIN, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 12ppmp-p, Part Status: Active, Current - Output: 20 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REF1925AIDDCT REF1925AIDDCT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fref1925 Description: IC VREF SERIES 0.1% SOT23-5
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.52V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Current - Supply: 460µA
Part Status: Active
Current - Output: 20 mA
auf Bestellung 1522 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
REF1925AIDDCT REF1925AIDDCT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fref1925 Voltage References Dual Output Vref & V ref/2 Voltage Ref A A 595-REF1925AIDDCR
auf Bestellung 649 Stücke:
REF1925AIDDCT REF1925AIDDCT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fref1925 V-Ref Selectable 1.25V/2.5V 20mA Medical 5-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar