Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > REF3330AIRSER
REF3330AIRSER
REF3330AIRSER Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fref3330
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SERIES 0.15% 8UQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.15%
Package / Case: 8-UFQFN
Temperature Coefficient: 30ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.2V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 8.5µA
Supplier Device Package: 8-UQFN (1.5x1.5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 84µVp-p
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REF3330AIRSER Texas Instruments
Description: IC VREF SERIES 0.15% 8UQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.15%, Package / Case: 8-UFQFN, Temperature Coefficient: 30ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3.2V ~ 5.5V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 8.5µA, Supplier Device Package: 8-UQFN (1.5x1.5), Voltage - Output (Min/Fixed): 3V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 84µVp-p, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REF3330AIRSER REF3330AIRSER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fref3330 Voltage References 30ppm/C Drift 3.9uA Voltage Reference
auf Bestellung 836 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
REF3330AIRSER REF3330AIRSER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fref3330 Description: IC VREF SERIES 0.15% 8UQFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.15%
Package / Case: 8-UFQFN
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.2V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Current - Supply: 8.5µA
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 84µVp-p
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
auf Bestellung 9539 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
REF3330AIRSER REF3330AIRSER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fref3330 V-Ref Fixed 3V 5mA 8-Pin UQFN T/R
Produkt ist nicht verfügbar