Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > REF35125QDBVR
REF35125QDBVR
REF35125QDBVR Texas Instruments
ref35.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Temperature Coefficient: 12ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.5V ~ 6V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 2.6µA
Supplier Device Package: SOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 3.3ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 0.7ppmrms
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REF35125QDBVR Texas Instruments
Description: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Temperature Coefficient: 12ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.5V ~ 6V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 2.6µA, Supplier Device Package: SOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 3.3ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 0.7ppmrms, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REF35125QDBVR REF35125QDBVR Hersteller : Texas Instruments ref35.pdf Description: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.5V ~ 6V
Reference Type: Series
Current - Supply: 2.6µA
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 5067 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
REF35125QDBVR Hersteller : Texas Instruments ref35.pdf V-Ref Precision 1.25V 10mA 6-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar