Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > REG104GA-3.3G4
REG104GA-3.3G4
REG104GA-3.3G4 Texas Instruments
sbvs025g.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 6-Pin(5+Tab) SOT-223 Tube
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 64
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REG104GA-3.3G4 Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-6, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-223-6, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 0.7 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Part Status: Discontinued at Digi-Key, PSRR: 65dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.48V @ 1A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 1.8 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REG104GA-3.3G4 REG104GA-3.3G4 Hersteller : Texas Instruments sbvs025g.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-6
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-223-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 0.7 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Discontinued at Digi-Key
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.48V @ 1A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 1.8 mA
auf Bestellung 215 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
REG104GA-3.3G4 REG104GA-3.3G4 Hersteller : Texas Instruments sbvs025g.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Voltage Regulators DMOS 1A LDO Reg ALT 595-REG104GA-3.3 ALT ALT 595-REG104GA-3.3
auf Bestellung 27 Stücke:
REG104GA-3.3G4 sbvs025g.pdf?t.download=true&u=5oefqw
auf Bestellung 864 Stücke:
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-223-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 1.8 mA