Produkte > REG > REG113NA-3.3/250
REG113NA-3.3/250
REG113NA-3.3/250
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg113
Produktcode: 101769
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Preis
REG113NA-3.3/250 REG113NA-3.3/250 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg113 LDO Regulator Pos 3.3V 0.4A 5-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
auf Bestellung 3250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
REG113NA-3.3/250 REG113NA-3.3/250 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg113 Description: IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 400mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 500 µA
Voltage - Input (Max): 10V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.41V @ 400mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 1 mA
auf Bestellung 750 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 400mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 10V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 1 mA
auf Bestellung 981 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
REG113NA-3.3/250 REG113NA-3.3/250 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg113 LDO Voltage Regulators DMOS 400mA Regulator Low-Dropout A 595-R A 595-REG113NA-3.3/3K
auf Bestellung 720 Stücke:
Packaging: Bulk
Current - Output: 400mA
Voltage - Input (Max): 10V
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 1 mA
auf Bestellung 42 Stücke:
Mindestbestellmenge: 42
Produkt ist nicht verfügbar