Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > REG710NA-3.3/3K
REG710NA-3.3/3K
REG710NA-3.3/3K Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg71050
Hersteller: Texas Instruments
Charge Pump STPUP/STPDN 3.3V 30mA 6-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details REG710NA-3.3/3K Texas Instruments
Description: IC REG CHARGE PUMP 3.3V SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up/Step-Down, Current - Output: 30mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 1MHz, Voltage - Input (Max): 5.5V, Topology: Charge Pump, Supplier Device Package: SOT-23-6, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 1.8V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
REG710NA-3.3/3K REG710NA-3.3/3K Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg71050 Charge Pump STPUP/STPDN 3.3V 30mA 6-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
REG710NA-3.3/3K REG710NA-3.3/3K Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg71050 Description: IC REG CHARGE PUMP 3.3V SOT23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up/Step-Down
Current - Output: 30mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1MHz
Voltage - Input (Max): 5.5V
Topology: Charge Pump
Supplier Device Package: SOT-23-6
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 1.8V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 111
Mindestbestellmenge: 82
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up/Step-Down
Current - Output: 30mA
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1MHz
Voltage - Input (Max): 5.5V
Topology: Charge Pump
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 1.8V
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 8
REG710NA-3.3/3K REG710NA-3.3/3K Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg71050 Switching Voltage Regulators 30-mA Switched-Cap D C-DC Converter A 59 A 595-REG710NA-3.3/250
REG710NA-3.33K
REG710NA-3.3/3K Hersteller : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg71050
REG710NA-3.3/3K
Produktcode: 158795
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg71050 IC > IC lineare Spannungsregler
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
REG710NA-3.3/3K Hersteller : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg71050 Category: Voltage regulators - DC/DC circuits
Description: PMIC; DC/DC converter; Uin: 1.8÷5.5V; 3.3VDC; 0.03A; SOT23-6; SMD
Type of integrated circuit: PMIC
Kind of integrated circuit: DC/DC converter
Input voltage: 1.8...5.5V
Output voltage: 3.3V DC
Output current: 30mA
Case: SOT23-6
Mounting: SMD
Frequency: 1MHz
Topology: buck-boost; charge pump
Number of channels: 1
Operating temperature: -40...85°C