RER133-41/14/2TDMP ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X91MM 24VDC
Packaging: Box
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 270.6 CFM (7.58m³/min)
Width: 91.00mm
Weight: 2 lbs (907.2 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RER133-41/14/2TDMP ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X91MM 24VDC, Packaging: Box, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 133mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 270.6 CFM (7.58m³/min), Width: 91.00mm, Weight: 2 lbs (907.2 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W.
Weitere Produktangebote RER133-41/14/2TDMP
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
RER13341142TDMP | Hersteller : ebm-papst Inc. |
Description: FAN IMP MTRZD 133X91MM 24VDCFeatures: PWM Control, Speed Sensor (Tach) Packaging: Box Voltage - Rated: 24VDC Size / Dimension: Round - 133mm Dia Bearing Type: Ball RPM: 5000 RPM Air Flow: 270.6 CFM (7.58m³/min) Width: 91.00mm Weight: 2 lbs (907.2 g) Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) Termination: 4 Wire Leads Fan Type: Motorized Impellers Power (Watts): 50 W |
Produkt ist nicht verfügbar |
RER133-41/14/2TDMP | Hersteller : ebm-papst |
Blowers & Centrifugal Fans EC Radial Blower, 133x91mm, 24VDC, 22.5W, Speed Signal/Open Collector Output |