Produkte > KNOWLES NOVACAP > RF0505X103K500KX057T
RF0505X103K500KX057T
RF0505X103K500KX057T Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 50V BX 0505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RF0505X103K500KX057T Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 50V BX 0505, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RF0505X103K500KX057T RF0505X103K500KX057T Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 10000PF 50V BX 0505
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BX
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF