Produkte > KNOWLES NOVACAP > RF1111X104K500KX102T
RF1111X104K500KX102T
RF1111X104K500KX102T Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX 1111
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RF1111X104K500KX102T Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RF1111X104K500KX102T RF1111X104K500KX102T Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 0.1UF 50V BX 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BX
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF