Produkte > L-COM > RG316-500
RG316-500
RG316-500 L-Com
ds_PDW1C_08144_NN46.pdf
Hersteller: L-Com
Coaxial Cables CBL COAX RG316/U SPOOL 500'
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RG316-500 L-Com
Description: CABLE COAXIAL RG-316 26AWG, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 7 Strands / 34 AWG, Cable Group: RG-316, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.098" (2.48mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Brown, Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RG316-500 Hersteller : L-Com RG316-100_2D.pdf RG316-500
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
RG316-500 Hersteller : L-com RG316-100_2D.pdf Description: CABLE COAXIAL RG-316 26AWG
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 7 Strands / 34 AWG
Cable Group: RG-316
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.098" (2.48mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Brown
Impedance: 50 Ohms