Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RH100-16.000-20-5050-TR
RH100-16.000-20-5050-TR
RH100-16.000-20-5050-TR Raltron Electronics
RH100-16.000-20-5050-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 Ohms
Frequency: 16 MHz
auf Bestellung 420 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RH100-16.000-20-5050-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Weitere Produktangebote RH100-16.000-20-5050-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RH100-16.000-20-5050-TR Hersteller : Raltron 350rh100-16.000-20-5050-tr.pdf Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 70Ohm 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
RH100-16.000-20-5050-TR RH100-16.000-20-5050-TR Hersteller : Raltron Electronics RH100-16.000-20-5050-TR.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 16 MHz