Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2
RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2
RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2 Raltron Electronics
RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 25 MHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2 RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2 Hersteller : Raltron Electronics RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2.pdf Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 25 MHz
auf Bestellung 5428 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2 Hersteller : Raltron RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2.pdf Crystal 25MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R