Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RH100-26.000-10-F-2040-X-T-NS1
RH100-26.000-10-F-2040-X-T-NS1
RH100-26.000-10-F-2040-X-T-NS1 Raltron Electronics
RH100-26.000-10-F-2040-X-T-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±40ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 26 MHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RH100-26.000-10-F-2040-X-T-NS1 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±40ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RH100-26.000-10-F-2040-X-T-NS1 RH100-26.000-10-F-2040-X-T-NS1 Hersteller : Raltron Electronics RH100-26.000-10-F-2040-X-T-NS1.pdf Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±40ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 26 MHz