Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RH100-30.000-10-F-1010-TR
RH100-30.000-10-F-1010-TR
RH100-30.000-10-F-1010-TR Raltron Electronics
RH100-30.000-10-F-1010-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 30 MHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RH100-30.000-10-F-1010-TR Raltron Electronics
Description: RALTRON - RH100-30.000-10-F-1010-TR - Quarz, RH100 Series, 30 MHz, 10 ppm, 10 ppm, 10 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 30MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 10ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, Quarzfrequenz: 30MHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 2.5mm, Belastungskapazität: 10pF, Produktpalette: RH100 Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RH100-30.000-10-F-1010-TR RH100-30.000-10-F-1010-TR Hersteller : Raltron Electronics RH100-30.000-10-F-1010-TR.pdf Description: CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 30 MHz
auf Bestellung 5376 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
RH100-30.000-10-F-1010-TR RH100-30.000-10-F-1010-TR Hersteller : RALTRON RH100-30.000-10-F-1010-TR.pdf Description: RALTRON - RH100-30.000-10-F-1010-TR - Quarz, RH100 Series, 30 MHz, 10 ppm, 10 ppm, 10 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 30MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 10ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
Quarzfrequenz: 30MHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 2.5mm
Belastungskapazität: 10pF
Produktpalette: RH100 Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
RH100-30.000-10-F-1010-TR RH100-30.000-10-F-1010-TR Hersteller : Raltron 201rh100-30.000-10-f-1010-tr.pdf Crystal 30MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R