Produkte > RALTRON > RH100-32.000-12-F-2020-EXT-TR
RH100-32.000-12-F-2020-EXT-TR Raltron
749rh100-32.000-12-f-2020-ext-tr.pdf
Hersteller: Raltron
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 12pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details RH100-32.000-12-F-2020-EXT-TR Raltron
Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Weitere Produktangebote RH100-32.000-12-F-2020-EXT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RH100-32.000-12-F-2020-EXT-TR RH100-32.000-12-F-2020-EXT-TR Hersteller : Raltron Electronics RH100-32.000-12-F-2020-EXT-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 32 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32 MHz