Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1
RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1 Raltron Electronics
RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 45 Ohms
Frequency: 40 MHz
auf Bestellung 2990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 45 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Weitere Produktangebote RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1 Hersteller : Raltron Electronics RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1.pdf Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 40 MHz