Produkte > ALPS ALPINE > RK10J11E0034
RK10J11E0034
RK10J11E0034 Alps Alpine
RKJ1-1370680.pdf
Hersteller: Alps Alpine
Potentiometers Single Unit 10mm,1B insertion (2mm)
auf Bestellung 1363 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RK10J11E0034 Alps Alpine
Description: THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP, Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±30%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.551" Dia x 0.071" H (14.00mm x 1.80mm), Mounting Type: Through Hole, Termination: PC Pins, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RK10J11E0034 RK10J11E0034 Hersteller : Alps Alpine RK10J11E0034 Description: THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±30%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.551" Dia x 0.071" H (14.00mm x 1.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination: PC Pins
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 2260 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
RK10J11E0034 Hersteller : Alps Alpine RK10J11E0034 Res POT 10K Ohm 30% 0.03W 1(Elec)/1(Mech)Turn (14 X 13 X 3.8mm) Pin Thru-Hole
auf Bestellung 833 Stücke:
Mindestbestellmenge: 67