Produkte > ALPS ALPINE > RK10J12R0A0B
RK10J12R0A0B
RK10J12R0A0B Alps Alpine
RK10J12R0A0B
Hersteller: Alps Alpine
Description: THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.551" Dia x 0.098" H (14.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination: Gull Wing
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RK10J12R0A0B Alps Alpine
Description: THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP, Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.551" Dia x 0.098" H (14.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination: Gull Wing, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RK10J12R0A0B RK10J12R0A0B Hersteller : Alps Alpine RKJ1-1370680.pdf Potentiometers Dual Unit 10mm,15A Surface mnt
auf Bestellung 517 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RK10J12R0A0B RK10J12R0A0B Hersteller : Alps Alpine RK10J12R0A0B Description: THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Termination: Gull Wing
Resistance: 10 kOhms