Produkte > AMPHENOL > RL1006-105.3K-150-D1
RL1006-105.3K-150-D1
RL1006-105.3K-150-D1 Amphenol
download.pdf
Hersteller: Amphenol
Thermistor NTC 200K Ohm 10% 2-Pin Radial 4228K Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL1006-105.3K-150-D1 Amphenol
Description: THERM NTC 200KOHM 4228K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 3.6mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, B25/85: 4228K, Resistance in Ohms @ 25°C: 200k, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RL1006-105.3K-150-D1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RL1006-105.3K-150-D1 RL1006-105.3K-150-D1 Hersteller : Amphenol download.pdf Thermistor NTC 200K Ohm 10% 2-Pin Radial 4228K Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 3.6mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
B25/85: 4228K
Resistance in Ohms @ 25°C: 200k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)