Produkte > AMPHENOL ADVANCED SENSORS > RL1006-53.4K-140-D1
RL1006-53.4K-140-D1
RL1006-53.4K-140-D1 Amphenol Advanced Sensors
AAS-920-411A-Thermometrics-NTC-RL10-041414-web.pdf
Hersteller: Amphenol Advanced Sensors
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors DIA .11 100k Ohm
auf Bestellung 4231 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL1006-53.4K-140-D1 Amphenol Advanced Sensors
Description: THERM NTC 100KOHM 4615K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 3.6mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, B25/85: 4615K, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 3.6mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
B25/85: 4615K
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RL1006-53.4K-140-D1 RL1006-53.4K-140-D1 Hersteller : Amphenol download.pdf Thermistor NTC 100K Ohm 10% 2-Pin Radial 4615K Bulk
Produkt ist nicht verfügbar