Produkte > AMPHENOL > RL2006-26.3K-150-D1
RL2006-26.3K-150-D1
RL2006-26.3K-150-D1 Amphenol
download.pdf
Hersteller: Amphenol
Thermistor NTC 50K Ohm 10% 2-Pin Radial 4720K Bulk
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL2006-26.3K-150-D1 Amphenol
Description: THERMISTOR NTC 50KOHM 4720K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.6mm Dia x 3.8mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, B25/85: 4720K, Resistance in Ohms @ 25°C: 50k, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm).
Weitere Produktangebote RL2006-26.3K-150-D1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RL2006-26.3K-150-D1 RL2006-26.3K-150-D1 Hersteller : Amphenol download.pdf Thermistor NTC 50K Ohm 10% 2-Pin Radial 4720K Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.6mm Dia x 3.8mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
B25/85: 4720K
Resistance in Ohms @ 25°C: 50k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)