RL73H3AR56FTE
RL73H3AR56FTE TE Connectivity Passive Product
product-2-1622824-1.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.56 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 560 mOhms
auf Bestellung 3450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL73H3AR56FTE TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.56 OHM 1% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 560 mOhms.
Weitere Produktangebote RL73H3AR56FTE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RL73H3AR56FTE RL73H3AR56FTE Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-2-1622824-1.datasheet.pdf Description: RES 0.56 OHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 560 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
RL73H3AR56FTE Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_1773269_H1-722336.pdf Current Sense Resistors - SMD RL73H 3A R56 1% 4K RL