RL73K3AR24JTE
RL73K3AR24JTE TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.24 OHM 5% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 240 mOhms
auf Bestellung 3790 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL73K3AR24JTE TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.24 OHM 5% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 240 mOhms.
Weitere Produktangebote RL73K3AR24JTE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RL73K3AR24JTE RL73K3AR24JTE Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.24 OHM 5% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 240 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
RL73K3AR24JTE RL73K3AR24JTE Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_1773269_H1-722660.pdf Current Sense Resistors - SMD RL73K 3A R24 5% 4K RL