RL73K3AR91JTDF
RL73K3AR91JTDF TE Connectivity Passive Product
product-9-1879464-9.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.91 OHM 5% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 910 mOhms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL73K3AR91JTDF TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.91 OHM 5% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 910 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RL73K3AR91JTDF RL73K3AR91JTDF Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-9-1879464-9.datasheet.pdf Description: RES 0.91 OHM 5% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 910 mOhms
auf Bestellung 1990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
RL73K3AR91JTDF RL73K3AR91JTDF Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_1773269_G-732626.pdf Current Sense Resistors - SMD RL73K 3A R91 5% 1K RL