RL73N1ER22JTD
RL73N1ER22JTD TE Connectivity Passive Product
product-5-1622824-3.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.22 OHM 5% 1/16W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.017" (0.43mm)
Resistance: 220 mOhms
auf Bestellung 8215 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL73N1ER22JTD TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.22 OHM 5% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±5%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.017" (0.43mm), Resistance: 220 mOhms.
Weitere Produktangebote RL73N1ER22JTD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RL73N1ER22JTD RL73N1ER22JTD Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-5-1622824-3.datasheet.pdf Description: RES 0.22 OHM 5% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 220 mOhms