RLC73N3AR068FTDG
RLC73N3AR068FTDG TE Connectivity Passive Product
product-6-2176581-5.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RLC73N 3A R068 1% 2K RL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Part Status: Active
Resistance: 68 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLC73N3AR068FTDG TE Connectivity Passive Product
Description: RLC73N 3A R068 1% 2K RL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Part Status: Active, Resistance: 68 mOhms.
Weitere Produktangebote RLC73N3AR068FTDG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RLC73N3AR068FTDG RLC73N3AR068FTDG Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-6-2176581-5.datasheet.pdf Description: RLC73N 3A R068 1% 2K RL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 68 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
RLC73N3AR068FTDG RLC73N3AR068FTDG Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_1773269_3_C-3134968.pdf Current Sense Resistors - SMD RLC73N 3A R068 1% 2K RL